Увага ! Сайт знаходиться у стадії формування та наповнення
        
Новини
Мета перепису
Нормативно-правова база
Методологічні засади
Конфіденційність даних
Банк даних
Історична довідка
Міжнародний досвід
Корисні ресурси
  

Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Державна служба  статистики України
збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта версія для друку
Головна |

Конфіденційність даних

   Бланки переписних листів мають ступінь захисту, зберігаються та обробляються в спеціальних умовах, чим забезпечується захист від несанкціонованого доступу, а також запобігають будь-якій можливості їхнього розкрадання, втрати або підробки для подальшого використання.

   Згідно із Законом України “Про Всеукраїнський перепис населення” (ст. 16) “Первинні та інші дані отримані в процесі Перепису населення, є конфіденційною інформацією, яка охороняється законом. Записи у переписній документації що стосуються респондента, не підлягають поширенню без його згоди і використовуються лише для статистичних цілей у зведеному, знеособленому вигляді.
    Первинні (персональні) дані Перепису населення не можуть вимагатися судом, органами прокуратури, іншими органами для вивчення та використання у вигляді доказів під час розгляду цивільних та кримінальних справ.”

    У випадку порушення порядку використання первинних персональних даних щодо фізичних осіб або надання такої інформації іншим особам, а також порушення інших вимог стосовно забезпечення захисту персоніфікованої конфіденційної інформації, тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення та поширення його результатів несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
на початок сторінки
Всі права на матеріали належать Державній службі статистики України 
та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
Карта сайту Контакти Довідкова інформація Головна RU EN UA